Kategorie
Brak kategorii

Olej ryżowy w naturalnej profilaktyce starzenia się skóry

Stosowałaś już kosmetyki z olejem ryżowym? To najcenniejszy składnik naturalny dla skóry suchej, odwodnionej lub dojrzałej! Jako chemik wiem o tym doskonale, dlatego w mojej nowej linii produktów do twarzy i ciała – No-AGE – olej ryżowy gra pierwsze skrzypce.

Dlaczego olej ryżowy?

Olej ryżowy ma silne działanie anti-aging i regenerujące, ale też jest bardzo lekki i delikatny – szybko się wchłania i nie obciąża skóry. Dlatego często nawet posiadaczki cery problematycznej mogą go używać bez obaw o „zapchanie” porów.

Jak powstała kolekcja No-AGE?

Nie ukrywam, że o stworzenie linii kosmetyków No-AGE na bazie oleju ryżowego, poprosiła mnie moja mama, dla której wcześniej przygotowałam krem do twarzy i balsam do ciała, właśnie z tym cennym składnikiem. Jako posiadaczka cery suchej i dojrzałej, była oczarowana efektami tej pielęgnacji i gorąco zachęcała mnie, abym umożliwiła innym kobietom odkrycie podobnych rezultatów.

W nowej linii zastosowałam olej ryżowy, a także proteiny ryżu, które tworzą kompozycję wybitnie odżywczą, nawilżającą i ujędrniającą. Co tu dużo mówić, linia No-AGE, zgodnie z nazwą przeciwdziała starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek (a nawet zmniejsza widoczność tych, które już są)‼

Kolekcja No-AGE, kremy na bazie oleju ryżowego, Cosmetics by Marta Gontaszewska
Produkty z kolekcji No-AGE.

Co znajdziesz w kolekcji No-AGE?

Wśród moich naturalnych kosmetyków na bazie oleju ryżowego, do wyboru masz:

Krem do twarzy No-AGE, dla cery suchej i dojrzałej
Balsam do ciała No-AGE do każdego typu skóry
Serum olejowe z witaminami A, C i E

Jeśli szukasz skutecznej i bezpiecznej pielęgnacji anti-aging – 📨NAPISZ DO MNIE i napisz mi, jaką masz cerę, a podpowiem, jaki krem lub serum byłoby dla Ciebie strzałem w 10.🎯


Ps. W Tarnowie i Krakowie zapraszam Cię do mojego autoryzowanego gabinetu na Ceremonię Regeneracji Skóry na bazie naturalnych kosmetyków i łagodnych zabiegów.

Dodaj komentarz